Ees ootavad kuninglikud vogue’i tantsulahingud!

2022. aasta esimesel Eesti karikaetapil tänavatantsudes on kategooriate seas esindatud ka vogue performance, kus saab näha uhkeid kostüüme, põnevaid battle’id ja rohkelt emotsioone!

Vogue performance’i teema on royal ehk kuninglik või luksuslik. See  kujutab endast kõike, mis on uhke, glamuurne, särav või nii-öelda “üle võlli”.

Inspiratsiooni soovitame ammutada näiteks filmist “Paris is burning” või seriaalist “POSE”, kuid igal juhul tuleb Teil välja näha võimalikult kallis!

Tuletame meelde, et Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmeks saab astuda siin http://eepurl.com/hQEY1L ning liikmestaatuse kinnitab liikmemaks. Võimalik on valida aastane liikmemaks 25 eurot või 40 eurot, viimane annab esimese boonusena Eesti Tänavatantsijate Liidu ametliku t-särgi.

Liikmetele kehtib võistlusel soodsam osavõtutasu (15 eurot) ning võimalus kuuluda Eesti tänavatantsijate edetabelisse. See kujuneb välja karikaetappidelt teenitud punktide alusel.

NB! 8. -9. jaanuaril võistlustele kohapeal registreerida ei saa, seega pange ennast enne uut aastat juba kirja ning kohtume Pärnus!

Registreerimine 8. 01 karikaetapil osalemiseks:

http://eepurl.com/hQhbLr

VEEL UUDISEID