Eesti Tänavatantsijate Liit tegi üldkoosolekul olulised otsused

Möödunud nädalal, 19. detsembril leidis aset Eesti Tänavatantsijate Liidu esimene üldkoosolek, kus kinnitati liidu kuueliikmeline juhatus ning lepiti omavahel kokku liikmelisuse tingimused ning hüved.  Juhatuse liikmetest saab ülevaate liidu sotsiaalmeedia lehtedel.

Liikmeks astumise võimalusi saab olema kaks. Tavaliikmel on õigus osaleda liidu tegevuses ning üldkoosolekutel, samuti võtta osa kõikidest karikavõistlustest LIIKMELE mõeldud soodsama osalustasuga. Kõik liikmed, kes võistlevad, saavad kuuluda Eesti tänavatantsijate edetabelisse, mis tekib karikavõistluste punktisüsteemi alusel. Liikmemaks tavaliikmele on 25 eurot aastas ning liikmeks astumise kinnitab avaldus ja esimene makse. 

Lisaks tavaliikmele on võimalik valida liikmemaks suuruses 40 eurot, mis annab esimese boonusena Eesti Tänavatantsijate Liidu ametliku t-särgi. Liidul on suurematele toetajatele aasta jooksul varuks veel mitmeid üllatusi.

Miks tulla Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmeks? Eelkõige annab see võimaluse osaleda Eesti tänavatantsu arenguprotsessis ning võimaluse kuuluda riigi parimate tänavatantsijate nimekirja.

Liikmemaksu kasutab Eesti Tänavatantsijate Liit aastaringselt kulude katmiseks, mis on seotud võistluste ja sündmuse korraldamisega ning liidu tegevuses hoidmisega.

ASTU LIIKMEKS SIIN: http://eepurl.com/hQEY1L

VEEL UUDISEID