Karikavõistlused toovad tuliseid tänavatantsulahinguid ja osalejaid lähiriikidest

Juba 15. oktoobril peetakse Tallinnas klubis Prive Eesti Tänavatantsijate Liidu karikaetapid nii breiktantsus kui teistes tänavatantsustiilides, kuhu eestlastele tulevad konkurentsi pakkuma ka teised võistlejad Baltikumist. Kui püstiste tänavatantsustiilide puhul on tegemist IV karikaetapiga, siis breiktantsus toimub II karikaetapp. Võistlused on selle võrra erilisemad, et tulemuste põhjal täieneb Eesti Tänavatantsijate Liidu edetabel, mis on määrava tähtsusega 2022. aasta karikavõitja selgitamisel.

Žüriis istub nii Eesti kui Baltikumi tänavatantsu tippe, nende hulgas Alexander Makarov (Wave), Anastassia Tukova (Nasty) ja pärit Jurgis Binkauskas (Jimmi Saito). Breigivõistlusi hindavad Bboy Mihanizm (RUS), Bboy Tipsi (EST) ja Bboy Narek (LV). Kokku võisteldakse ühe päeva jooksul kümnes erinevas kategoorias.

Kohapeal registreerimist tantsijatele karikaetapil ei toimu ning võistluse registreerimine läheb lukku 12.oktoober 23.59. Registreeri siin! Pealtvaatajad saavad pileti osta kohapeal sularahas ning Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmetele on soodushind 10 € ja teistele 15 €. Kuni 5.aastastele on sissepääs tasuta.

Eesti Tänavatantsijate Liit on 2010. aastal loodud vabatahtlik spordialaliit, mille eesmärk on edendada ja koordineerida tänavatantsualast tegevust Eestis. Eesti Tänavatantsijate Liit ühendab endas tänavatantsuga tegelevad organisatsioonid, treenerid, koreograafid ja tantsijad. Alates 2021. aasta novembrist korraldatakse Eesti karika- ja meistrivõistlusi tänavatantsudes.

Kohtume juba laupäeval!

VEEL UUDISEID