Kuidas toetab Myfitness Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmeid?

Eesti Tänavatantsijate Liidu tegevusele annab hoogu Eesti suurim spordiklubide kett MyFitness, kus kõik meie liikmed saavad nüüd treenida üle Eesti soodushinnaga!

Kui muidu on täispaketi hind MyFitnessi Eesti klubides 67€/kuus, siis Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmetele vaid 42 €/kuus!

MyFitnessi soodustuseks tuleb esitada treeningklubides oma ID-kaart, uuendame liikmete nimekirja iga kahe kuu tagant.

Tulevasele Eesti koondisele on soodustused kavas veelgi suuremad ja üllatusi tulekul! Eesmärk on luua Eesti tänavatantsijatele veel paremad treeningtingimused enda füüsilise vormi arendamiseks.

Myfitnessi missioon on turundusjuhi Marika Mäsaku sõnul inspireerida, motiveerida ja suunata inimesi aktiivsemale, tervislikumale ja paremale elustiilile. Seda kõike aitab teha liikumine. “Tänavatants kui väga inspireeriv liikumisevorm toetab kindlasti meiega ühtivat põhimõtet. Selleks, et hästi tantsida, on vaja tugevat ja heas toonuses füüsist, seega kombineerides MyFitnessi treeningud ja tantsulisi treeningud on tantsija kindlasti harmoonilisem ja võimekam,” kinnitas Mäsak.

Myfitnessil on tema sõnul suur rõõm Eesti tänavatantsijatele selliseid võimalusi esmakordselt pakkuda ning treeningute valik on lai. “Lisaks tipptasemel jõusaalile on meil ka väga lai hulk rühmatreeninguid ning siit leiab endale sobiva ala kindlasti iga sportlane. Usume, et toetavad treeningud jõusaalis on just tantsijatele väga heaks lisakoormuseks, mida juhendatud treenerite käe all teha,” lisas ta.

Tema sõnul pole vähem tähtis ka lõõgastus treeningu järel ning sellele aitavad kaasa saunad, mõnes klubis bassein ja SPA ala või Rävala klubis asuv Relaxone lõõgastusala.

Kuidas iseloomustab aga MyFitnessi turundusjuht tänavatantsu? “Sellega tuleb mul pähe jõud, liikumine, osavus, kiirus, hea tehnika ja nooruslikkus. Arvan, et uus alaliit annab kindlasti võimaluse ala organiseeritumalt edasi arendada ning rohkem võimalusi tantsijatele nii siin kui väljaspool Eestit.”

Lisaks soodsamalt treenimisele jagab MyFitness auhindu ka karika-ja meistrivõistlustel!

Seega soovime kõigile mõnusat trenni ja soodustuse kasutamist!

VEEL UUDISEID