Mis ootab ees koostöös Sportlandiga?

Eesti Tänavatantsijate Liidu kuldsponsor on järgmised 12 kuud Sportland mis tähendab, et kõiki liikmeid ootavad ees põnevad üllatused, soodustused ja kampaaniaid.🥰

Kõikidel Eesti karika- ja meistrivõistlustel paneb Sportland välja auhinnad ning toetab ka tulevast Eesti koondist.

Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmed saavad endale -50% sooduskupongi ning Sportlandi visuaalid on esindatud meie järgmistel võistlustel. Lisaks jätame ühe osa üllatustest ka sügiseks.

Miks on Sportland meile suurepärane koostööpartner?

Sportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu paremaks, huvitavamaks ja emotsionaalsemaks läbi omalt poolt pakutud toodete ja teenuste. Tants, aga eriti tänavatants, on täis kirge, loomingulisust, liikumisest tekkivaid positiivseid emotsioone nii tantsijale endale kui tegelikult ka pealtvaatajatele. Seega on ühine eesmärk mõlemal poolel muuta noorte elu paremaks!

Sportlandil on au esindada mitmeid maailmakuulsaid brände, mille spordist inspireeritud tooted sobituvad ideaalselt tänavatantsu loomingulise, sportlikku ja kirgliku olemusega.

Koostöö Sportlandiga annab tantsijatele lisaväärtust ning erinevaid uusi võimalusi, muutes parimate brändide parimad kollektsioonid veelgi kättesaadavamaks.

Aga mis peamine – Sportlandi suur soov on inspireerida tantsijaid, kes omakorda inspireerivad kogu Eesti rahvast rohkem liikuma, sportima, tantsima!

VEEL UUDISEID