Oktoobrikuu karikaetapid pakkusid põnevust ja närvikõdi viimase hetkeni!

15. oktoobril toimusid Tallinnas klubis Privé Eesti Tänavatantsijate Liidu IV karikaetapp püstistes tänavatantsustiilides ja II karikaetapp breiktantsus! Võitjad selgitati 10 erinevas kategoorias ning võistlustules oli ka mitmeid tantsijaid lähiriikidest.

Breiktantsu žürii moodustasid sel korral B-Boy Narek (LV), B-Boy Mihanizm (RUS) ja B-Boy Tipsi (EST). Kuna B-girl Adults kategoorias ei olnud võistlejaid piisavalt, siis ühendati see kategooria omavahel B-Boy Adults kategooriaga ning Melani Väits võttis kahekordse võidu.

I karikaetapi breiktantsus võitjad:

Breaking Open 1vs1: B-Girl Melani (EST)

B-Girl Adults 1vs1: B-Girl Melani (EST)

Breaking junior 1vs1: B-Boy Marvin aka Martin Burak (EST)

Breaking kids 1vs1: B-Boy mIronMan aka Miron Korabljov (EST).

Püstiste tänavatantsustiilide žürii moodustasid sel korral Wave (Alexander Makarov), Nasty (Anastassia Tukova), Jimmi Saito aka Jurgis Binkauskas (LT) ning Mari Venski.

IV etapi tänavatantsudes võitjad:

Locking 1vs1: Felix Aimable aka Dice (LT)

Popping 1vs1: Felix Aimable aka Dice (LT)

House 1vs1: Janeli Kunnberg (EST)

Hip-Hop 1vs1: Maksim Davydov aka Max Stroff (LT)

Hip-Hop junior 1vs1: Sofija Solomatina (EST)

Krump 1 vs 1: Ksenija Goidina (EST).

Eesti karikavõistluseid korraldab Eesti Tänavatantsijate Liit koostöös Eesti Tantsuspordi Liiduga. Palju õnne kõigile võitjatele!

NB! Kõik osalenud tantsijad, kes kuuluvad Eesti Tänavatantsijate Liitu, pääsevad automaatselt Eesti tänavatantsijate edetabelisse. Uuendatud edetabelit näeb nüüd SIIN.

Loe rohkem ka Delfi Spordist ja ERR Spordist.

Auhinnafondi toetas sel korral 100 € kinkekaartidega Sportland Eesti! Suur tänu ka teistele Eesti Tänavatantsijate Liidu toetajatele MyFitness ja Actual Print.

VEEL UUDISEID