Plaate hakkab taas keerutama DJ Sergucci!

8. jaanuaril mängib Pärnus Back To The Basics karikaetapil muusikat kõrgelt hinnatud Dj Sergucci! Ta on Eestis erinevatel võistlustel pinget kruvinud ka varem ning tantsijate seas alati oodatud.

DJ Sergucci astus oma esimesed sammud DJ maailmas 2010. aastal erinevatel tänavatantsufestivalidel. Tänaseks on ta Euroopas niivõrd populaarne, et tema muusikat kohtab paljudel suursündmusel.

Sergucci on mänginud ka teistel tuntud tänavatantsusündmusel nagu R16 Malta Preselection, Battle of Est, Summer Street Groove, Up Your Skillz jt. Ta oskab alati üllatada!

Tuletame meelde, et Eesti Tänavatantsijate Liidu liikmeks saab astuda siin http://eepurl.com/hQEY1L ning liikmestaatuse kinnitab liikmemaks. Võimalik on valida aastane liikmemaks 25 eurot või 40 eurot, viimane annab esimese boonusena Eesti Tänavatantsijate Liidu ametliku t-särgi.

Liikmetele kehtib võistlusel soodsam osavõtutasu (15 eurot) ning võimalus kuuluda Eesti tänavatantsijate edetabelisse. See kujuneb välja karikaetappidelt teenitud punktide alusel.

NB! 8. -9. jaanuaril võistlustele kohapeal registreerida ei saa, seega pange ennast enne uut aastat juba kirja ning kohtume Pärnus!

Registreerimine 8. 01 karikaetapil osalemiseks:

http://eepurl.com/hQhbLr

Registreerimine 9. 01 breigivõistlustel osalemiseks:

http://eepurl.com/hQQaMv

VEEL UUDISEID