Põnevates tantsulahingutes selgusid Eesti karikavõistluste parimad

30. juulil kogunes Tallinna külje alla Liipa Talu Koolitus-ja Puhkekeskusesse suur hulk tantsijaid, et selgitada välja Eesti karikavõistluste parimad tänavatantsudes.

Karikavõistlustel, mis sel korral kandsid nime Camp of Hip-Hop Battle Day, kus olid žüriis lisaks Eesti breigikohtunikule B-Boy Kirillile kohal ka välismaa tipud B-Boy Renegade, B-Boy Mihanizm, Yanou Ninja, Joseph Go, Oskar Supreme ja Grichka. Kui püstistes tantsustiilides oli karikaetapp tänavu kolmas, siis breiktantsus esimene. Kokku võisteldi 10 kategoorias, sealhulgas oli kavas ka Camp of Hip-Hop Battle Day Showcase kategooria.

Eesti karikavõistluste I etapp breiktantsus võitjad:

Breik Open 1vs1 – Tino the Man (UKR)

B-Girl 1vs1 – B-girl Melani (EST)

Eesti karikavõistluste III etapp tänavatantsudes võitjad:

Locking 1vs1 – Mirell Karhu (EST)

Popping 1vs1 – Tauri Vosman (EST)

House 1vs1 – Margaret Targo (EST)

Hip-Hop 1vs1 – Annely Kõrvel (EST)

Hip-Hop junior 1vs1 – Georg Mattias Pedjasaar (EST)

Vogue Performance üldvõitja – Eneli Juhansoo (EST), vogue old way võitja – Adrian Divonin (EST), vogue new way võitja – Jessica Ninja (EST), vogue fem võitja – Eneli Juhansoo (EST)

Krump 1 vs 1- Wanted (UKR)

Camp of Hip-Hop Battle Day Showcase võitja – Not The Gentlemen (EST)

Eesti karikavõistluseid korraldab Eesti Tänavatantsijate Liit koostöös Eesti Tantsuspordi Liiduga.

Lisaks rahalistele auhindadele toetasid auhinnafondi: MyFitness, Fazer, Barebells, Vitamin Well, Skywheel of Tallinn, Värska Originaal, Streetshop One, Red Bull!

Tuletame meelde, et kõik tantsijad, kes kuuluvad Eesti Tänavatantsijate Liitu, pääsevad oma punktidega automaatselt Eesti tänavatantsijate edetabelisse.

Palju õnne kõigile võitjatele!

VEEL UUDISEID