Uue liikmekampaaniaga on võistlused edaspidi TASUTA!

Eesti Tänavatantsijate Liidul on hea meel jagada uudiseid, et uus liikmekampaania annab võimaluse pääseda tantsijatel ja pealtvaatajatel võistlustele tasuta ning toob kaasa teisigi häid boonuseid.

Nüüd on liikmetele edaspidi kõik viis võistlust aasta jooksul liikmetele tasuta. See tähendab, et uue hinnaga liikmemaksu sisse (39 eurot aastas) kuuluvad nüüd ka sissepääsud võistlustele (varem oli igal sündmusel võistlemine 15 eur ja vaatamine 10 eur). Olles liige, võidate nii rahas kui ajas – kohapeal tuleb ainult öelda oma nimi ning muud midagi!

Eesti Tänavatantsijate Liidu presidendi Joel Juhi sõnul on uuenduse eesmärk toetadada kõiki tänavatantsufänne ja leida majanduslikult keerulisel perioodil koos paremaid võimalusi selleks, et tänavatantsusport saaks positiivselt edasi areneda. Kuna elu on muutunud kallimaks, siis see on muudatuse üks põhjuseid ja aitab kommuuni koos hoida.

Uus liikmemaksu süsteem juba kehtib ning liitudes aprillis, on sissepääs Eesti meistrivõistlustele 11. mail tasuta! Kõigil neil, kes on tasunud vanas summas liikmemaksu (25eur), saavad teha juurdemaksu 14eur.

Hea uudis on ka see, et nüüd on võimalik liikmeteks tulla ka välismaalastel!

Liitumise kohta leiate rohkem infot SIIT.

VEEL UUDISEID